Jakemy JM-P12 Takım Çantası 84 Parça Set

Ürün Açıklaması

F

otoğraf makinesi tamiri, kamera tamiri, tablet tamiri, bilgisayar tamiri, cep telefon tamiri gibi hassas işçilik gerektiren onarımların vazgeçilmez tercihi JM-P12 takım çantası, fonksiyonel ve oldukça uzun ömürlü bir üründür.

Jakemy JM-P12 Takım Çantası 84 Parça Set elektronik ürünlerin
Lcd ekran değişimleri gibi onarım ve bakım işlemleri için ideal bir üründür. Deformasyona dirençli D600 malzeme kullanılarak üretilen alet çantası, taşıması kolay, pratik ve çok kullanışlıdır.

Portatif

Küçük boyutları ile JM-P12 tamir seti; hafif, taşınabilir olmasıyla son derece ergonomik bir kullanıma sahiptir.

Fonksiyonel

Set içeriğinde bulunan sökme aparatları, cımbızlar, tornavida, bitsler, metal şekillendiriciler, bıçak ve diğer aletler sayesinde hayal gücünüzle sınırlı çeşitlilikteki ürünlerin onarımlarında kullanabileceğiniz mükemmel bir tamir setidir.

Hassasiyet

Özellikle hassasiyet ve gerektiren dijital ürünlerin onarımlarında muhteviyatındaki alet ve aparat çeşitliliğinden dolayı size hasarsız onarım ve hız kazandırır.

CR-V

Uzun ömürlü kullanım için ısıya dayanıklı krom vanadium paslanmaz çelik ile tasarlanmış 54 adet farklı uç ve sokete sahiptir.

Uygulama Alanları

Cep telefonu, PSP, tablet, PC, fotoğraf makinesi, kamera, oyun gibi çok farklı elektronik ürünlerin yanı sıra telekomünikasyon, hobi ürünleri imalatı, dekorasyon ürünleri onarımı gibi bir çok sektör ve üründe kullanılmaktadır.

Canvas Çanta

Düşme ve çarpmalara karşı dayanıklı belde taşınabilir, dilerseniz duvara asılabilir veya masaüstü konumlandırabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler