Jakemy JM-P11 Takım Çantası 69 Parça Set

Ürün Açıklaması

F

otoğraf makinesi, tablet, kamera, bilgisayar, iPhone, Samsung cep telefonları gibi hassas, elektronik ürünlerin Lcd Ekran değişimleri için kullanabileceğiniz JM-P11 tamir seti, ürünlerinize hasar vermeden onarım ve bakım yapmanıza olanak sağlar.
Deformasyona dirençli duvara monte deliği ve kemer yeri bulunan fonksiyonel D600’den tasarlanarak üretilen Jakemy JM-P11 Takım Çantası 69 Parça Seti, taşıması kolay ve pratik bir üründür. Takım çantası kumaş malzemeden üretilmiştir ve mükemmel bir çalışma ergonomisi sunar.

Ergonomik

Küçük boyutları ile JM-P11 tamir seti hafif, taşınabilir olmasıyla son derece ergonomik bir kullanıma sahiptir.

LCD Ekran Söküm

Set içeriğinde bulunan hassas elektronik ürünlerin Lcd ekran değişimlerinde kullanılan JM-OP-05 cam Sökme pensesi; konforlu bir kavrama sağlaması ve çalışırken kaymaması için plastik yüzeyler TPR ile kaplanmıştır.

Fonksiyonel

Farklı ürünlerdeki onarım ihtiyaçlarınız için 69 farklı alet ve aparatlar ile donatılmıştır.

CR-V

Uzun ömürlü kullanım için ısıya dayanıklı krom vanadium paslanmaz çelik ile tasarlanmış 48 farklı uç ve sokete sahiptir.

Uygulama Alanları

Cep telefonu, PSP, tablet, PC, fotoğraf makinesi, kamera gibi çok farklı elektronik ürünlerin yanı sıra hobi ürünleri imalatı, dekorasyon ürünleri onarımı gibi bir çok sektör ve üründe kullanılmaktadır.

Canvas Tip Çanta

Düşme ve çarpmalara karşı dayanıklı belde taşınabilir, dilerseniz duvara asılabilir veya masaüstü konumlandırabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler