Jakemy JM-P04 Takım Çantası 17 Parça Set

Ürün Açıklaması

L

ehim ve lehimleme ürünleri arasında en çok tercih edilen ürünlerden biri olan JM-P04 Jakemy JM-P04 Lehim Takımı 17 Parça Set, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Portatif takım çantası ile istediğiniz zaman istediğiniz yerde kullanabileceğiniz ürün, kullanım kolaylığı sunmaktadır. Oldukça fonksiyonel ve uzun ömürlü olan takım çantası, onarım işlemlerinizde en büyük yardımcınız olacak.

Kalem Havya

Uzun kullanım ömrüne sahip kalem havya tasarımında doğal mika PTC kullanılarak sıcaklık kapasitesi arttırılmış ve hızlı ısınması sağlanmıştır.

Ergonomik

Lehimleme onarım seti; hafif, küçük boyutları ile taşınabilir olmasıyla son derece ergonomik bir kullanıma ve yer kaplamayan bir yapıya sahiptir.

Fonksiyonel

Farklı ürünlerdeki onarım ihtiyaçlarınız için set içerisine dahil edilen JM-8119 tornavida JM-11 ve JM-15 cımbız gibi aletler ile farklı tamir işlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

D-600 Çanta

Esnek ve çizilmelere karşı direncli D-600 kumaş ile tasarlanarak mukavemeti ve kullanım ömrü uzatılan taşıma çantasına sahiptir.

Uygulama Alanları

Cep telefonları, dijital kameralar, klavyeler, beyaz eşya gibi bir çok lehimleme gerektirebilecek ürünlerin onarımı için idealdir.

Lehimleme İçin Her Şey

Set içerisine dahil edilen tüp lehim, yüksek emiş gücüne sahip lehim pompası, havya sehpası, havya ucu temizleme süngeri, temizleme seti, sayesinde tüm lehimleme işlemlerinizde başka hiç bir şeye ihtiyaç duymayacaksınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler