Jakemy JM-P01 Takım Çantası 74 Parça Set

Ürün Açıklaması

K

ullanışlı takım çantası ile taşıması kolay olan JM-P01 hassas onarım aletleri oldukça ergonomiktir. Bir çok farklı türde elektronik cihazın onarımında kullanabileceğiniz tamir seti, içerisinde bulunan antistatik ürünler sayesinde onarım esnasında oluşabilecek statik elektriği engelleyerek, elektronik bileşenlerin ve çalışanların güvenliğini sağlar. Profesyonel cihaz açma aparatları ile cihaz söküm işlemlerinizi daha hızlı bir şekilde yaparken, cımbız vb. ürünlerle de ufak parçaları monte ve demonte etmeniz çok daha kolay olacaktır. Krom vanadyum çelikten mamul aparat ve ürünler ile donatılan Jakemy JM-P01 Takım Çantası 74 Parça Set uzun yıllar verimli çalışma olanağı sunar.

TPR

Konforlu bir kavrama sağlaması ve çalışırken kaymaması için plastik yüzeyler TPR ile kaplanmıştır.

Ergonomik

Onarım seti; çok işlevli ve hafif, taşınabilir olmasıyla son derece ergonomik bir kullanıma sahiptir.

Fonksiyonel

Bilgisayar, tablet, cep telefonu, oyun konsolları, kamera, gözlük gibi farklı dijital ve optik ürünlerdeki onarım ihtiyaçlarınız için 54 adet farklı paslanmaz krom çelikten imal edilmiş ısıya dayanıklı ve uzun ömürlü tornavida uçlara sahiptir.

CR-V

Uzun ömürlü kullanım için krom vanadium paslanmaz çelik ile tasarlanmıştır.

Uygulama Alanları

Cep telefonu, PSP, tablet, PC, fotoğraf makinesi, kamera , gözlük, saat gibi çok farklı ürünlerde kullanılabilmektedir.

D600 Kumaş Çanta

Deformasyona karşı dayanıklı D-600’den mamul çanta, esnek sağlam ve uzun ömürlüdür. Üretim sürecinde çoklu dikişlerle imal edilerek nemli ortamlarda yıpranmaya karşı dayanıklı hale getirilmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler