Jakemy JM-8158 Takım Çantası 35 Parça Set

Ürün Açıklaması

E

lektronik tamiri başta olmak üzere, içerisinde barındırdığı neşter ve bıçak ile hobi, el sanatları, ahşap oyma gibi alanlarda tercih edilmektedir. Jakemy JM-8158 Takım Çantası 35 Parça Set; hobi sever amatörlerin yanında profesyoneller içinde ideal bir tercihtir. Jakemy takım çantası kategorisinde bulunan JM-8158; elektronik, saat, gözlük ve oyuncak gibi bir çok hassasiyet gerektiren onarım, bakım ve tamir işlerinde kullanılmaktadır. Diğer bit setler gibi tüm çalışmalarınızda ihtiyacınız olan 35 farklı tür parçaya sahiptir. JM-8158 Takım Çantası size hız kazandırırken ideal tasarımıyla güven içerisinde çalışmanıza olanak sunar.

Anti-Drop

Moduler iç yapısıyla mükemmel bir kullanım kolaylığı sağlayan taşıma çantası, düşme ve çarpmalara karşı dayanıklıdır.

Tasarım

Tasarımındaki fonksiyonellik sayesinde birçok meslek grubunda ve çok farklı işlemlerde kullanılabilen JM-8158 set; boyut ve ağırlık dikkate alınarak portatif, hafif ve kolay taşınabilir şekilde üretilmiştir.

Fonksiyonel

Set içeriğinde bulunan bıçak, bit set ve matkap uçlarının yapılan işlemlere kullanım alanlarına göre fonksiyonel tasarımlara sahiptir. Bu size zaman kazandırarak iş verimliliğinizi arttırır.

CR-V

Set içeriğinde bulunan metal parça ve aksesuarlar; uzun ömürlü kullanım için krom vanadium paslanmaz çelik ile tasarlanmıştır.

Uygulama Alanları

Takım çantası içerisinde bulunan bıçak, matkap uçları ve konnektör gibi aletler sayesinde küçük ev aletleri ve elektronik dijital ürünlerin yanı sıra ahşap oyma çalışmaları, el sanatları ve hobi gibi işlemlerde de kullanılmaktadır.

Ergonomi

Küçük boyutları ve hafif, taşınabilir olmasıyla son derece ergonomik bir kullanıma sahiptir. JM-8158 Set içeriğindeki tornavida sapındaki CNC kesim özelliği sayesinde size konforlu bir kavrama sağlar.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler