Jakemy JM-8152 Takım Çantası 44 Parça Set

Ürün Açıklaması

P

rofesyonellerin sıklıkla tercih ettiği JM-8152 Takım Çantası, taşınabilir tasarımı ile son derece pratiktir. takım çantası içerisinde bulunan ve CR-V kullanılarak imal edilen farklı tornavida uçları uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Bilgisayar, cep telefonu, PSP, TV, Gözlük, Telekomünikasyon ürünlerinin onarımında kullanılan Jakemy JM-8152 Takım Çantası 44 Parça Set sayesinde uygulamalarınızı çok daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Tornavida kol bölümü, el yapısına uygun tasarımı ile mükemmel kavrama sağlayan ve asla kaymayan bir yapıdadır.

TPR

Konforlu bir kavrama sağlaması ve çalışırken kaymaması için plastik yüzeyler TPR ile kaplanmıştır.

Mıknatıslama

Üretim aşamasında çanta tasarımına dahil edilen mıknatıslama bölümü sayesinde tornavida uçlarını ve diğer bileşenleri manyetize veya demanyetize edebilirsiniz.

Fonksiyonel

Farklı ürünlerdeki onarım ihtiyaçlarınız için 31 farklı paslanmaz krom çelikten imal edilmiş ısıya dayanıklı uzun ömürlü değiştirilebilir uçlara sahiptir.

120 mm Uzatma Çubuğu

Normal tornavidaların ulaşamadığı ve size rahat çalışma imkanı vermeyen zor ve derin bölgelerde bulunan vidaları sökme, vidalama işlemlerini ayarlanabilir boyut özelliği sayesinde rahatlıkla gerçekleştirmenizi sağlar.

CR-V

Uzun ömürlü kullanım için krom vanadium paslanmaz çelik ile tasarlanmıştır.

Uygulama Alanları

Cep telefonu, PSP, tablet, PC, fotoğraf makinesi, kamera gibi çok farklı elektronik ürünlerin yanı sıra hassasiyet gerektiren optik, telekomünikasyon gibi ürünlerin tamirinde kullanılmaktadır.

Anti-Drop

Komponent ve bir çok parça için esnek kutucuklar ilave edilerek tasarlanan taşıma çantası düşme ve çarpmalara karşı dayanıklı, sağlam ve uzun ömürlüdür.

ESD Cımbız

Onarımlarda dar ve ulaşılması zor bölgelerde bulunan küçük parçalara ulaşmak için ince ve eğri uç olarak tasarlandı. Ayrıca antistatik yapısı ile oluşabilecek statik elektrik hasarları minimize edilmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler