Jakemy JM-8146 Takım Çantası 47 Parça Set

Ürün Açıklaması

J

M-8146 Jakemy Fonksiyonel Takım Çantası 47 Parça Set ev ve iş yerlerinizde bulunan ev eşyası, mobilya, elektronik vb. ürünlerin bakımı ve onarımı için mükemmel bir yardımcıdır.

Tornavida uçları, yüksek sertlikte CRV kullanılarak üretilmiş ve böylece deformasyonlara karşı dayanıklılık kazandırılmıştır. Tornavida çeşitleri derin bölgelerde konumlanan vidalara ulaşmak için mükemmeldir. Takım çantası içerisinde bulunan tornavida sapı, kaymayı engelleyen TPR ve PP ile tasarlanmıştır. İş güvenliği sağlayan bu özellik, hassas işçilik gerektiren onarımlarınız için idealdir. Jakemy Takım Çantası, içerisinde bulunan köşegen kesici pense, kazıyıcı bıçak, cımbız, cırcır vb. aletler sayesinde el sanatları, telekomünikasyon gibi pek çok alanda kullanılabilmektedir. Portatif ve küçük boyutlu oluşuyla taşıma konusunda son derece işlevseldir.

TPR

Konforlu bir kavrama sağlaması ve çalışırken kaymaması için plastik yüzeyler TPR ile kaplanmıştır.

Ergonomik

Onarım seti; hafif, taşınabilir olmasıyla son derece ergonomik bir kullanıma sahiptir.

Tasarım

Set içerisinde bulunan pense, kazıyıcı bıçak, cımbız, cırcır gibi aletler sayesinde dijital ürünlerin, telekomünikasyon, el sanatları, hobi gibi hassasiyet gerektiren tüm bakım ve onarım işlemleri için tasarlandı.

Uzatma Çubuğu

Modüler tornavida mandal sap bölümüne takacağınız 1/4 güçlü manyetiğe sahip metal uzatma çubuğu ile derin yerlerde bulanan vidaların sökme veya vidalama işlemini sorunsuz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

CR-V

Uzun ömürlü kullanım için krom vanadium paslanmaz çelik ile tasarlanmıştır.

Anti-Drop

Düşme ve çarpmalara karşı dayanıklı çantası, sağlam ve uzun ömürlüdür.

Uygulama Alanları

Cep telefonu, PSP, tablet, PC, fotoğraf makinesi, kamera gibi dijital ürünlerin yanı sıra mobilya montajından telekomünikasyona kadar hayal edeceğiniz işlemlerdeki en büyük yardımcınızdır.

Cırcır

Çift taraflı mandal ve çok hızlı dişli yapısıyla vidalı turda hızlı ve zaman tasarrufu sağlar. Sökülebilir kolu çok farklı ürünlerdeki bakım ve onarım ihtiyaçlarınızı karşılar. Çalışma esnasında konturlu sap yapısı sayesinde mükemmel kavrama sağlayarak çalışma verimliliğinizi arttırır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler