Jakemy JM-8139 Takım Çantası 45 Parça Set

Ürün Açıklaması

J

M-8139 Çok Fonksiyonlu Takım Çantası 45 Parça Set içerisinde bulunan tornavida sapı, TPR kullanılarak üretilmiş ve böylece konforlu kavrama özelliği kazandırılmıştır. Farklı sektör ve uygulamalarda kullanılabilmesi için tasarlanan tornavida çeşitleri, birbirinden farklı tornavida uçları ile zenginleştirilmiştir. Onarım seti içerisinde bulunan farklı söküm ve montaj aparatları sayesinde saat, gözlük, iPhone tamiri, Samsung tamiri, bilgisayar tamiri gibi bir çok işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Uzun ömürlü kullanım özelliği ve ergonomik tasarımıyla uzun yıllar keyifli çalışmalar yapmanızı sağlayan tamir seti, onarım ve montaj işlemlerinizde en iyi yardımcınız olacak.

TPR

Güvenli bir kavrama ve çalışırken kaymaması için plastik yüzeyler TPR ile kaplanarak; size konforlu bir çalışma imkanı sunması sağlanmıştır.

Ergonomik

Onarım seti; hafif, taşınabilir olmasıyla son derece ergonomik bir kullanıma sahiptir.

Fonksiyonellik

Set içerisinde bulunan spatula, cımbız, sökme aparatları gibi aletler sayesinde dijital ürünlerden, telekomünikasyon, el sanatları, hobi gibi hassasiyet gerektiren tüm bakım ve onarım işlemleri için tasarlandı.

Bits

Farklı ürünlerdeki onarım ihtiyaçlarınız için 31 farklı paslanmaz krom çelikten imal edilmiş ısıya dayanıklı uzun ömürlü tornavida uçlarına (Bits) sahiptir.

Uygulama Alanları

Cep telefonlarının, tabletlerin, dizüstü bilgisayarların, kamera, fotoğraf makinesi, ev aletleri gibi cihazların sökülmesi ve onarımı için mükemmeldir.

Anti-Drop

Düşme ve çarpmalara karşı dayanıklı çantası, sağlam ve uzun ömürlüdür.

Uyumluluk

Bir çok cep telefon modellerinin tamirinin yanı sıra özellikle: iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s, iPhone 5, iPhone 4S, iPhone 4 modellerine %100 uyumlu ve ihtiyacınız olan tüm alet ve aparatları içermektedir.

Uzatma Çubuğu

Modüler tornavida; mandal sap bölümüne takacağınız 1/4 güçlü manyetiğe sahip metal uzatma çubuğu ile derin yerlerde bulanan vidaların sökme veya vidalama işlemini sorunsuz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler