Jakemy JM-6121 Takım Çantası 31 Parça Set

Ürün Açıklaması

J

akemy JM-6121 Takım Çantası içerisinde bulunan tornavida seti, güvenli ve konforlu bir kavrama sağlamak amacıyla, sap bölümü kaymayı önleyici TPR kaplama kullanılmıştır. tamir seti, içerisinde bulunan metal aksamlar CR-V malzeme kullanılarak imal edilmiş böylece uzun ömürlü kullanım özelliği kazandırılmıştır. Tornavida çeşitleri, derin ve zor noktalarda konumlanan inatçı civataları sökmek için idealdir. Esnek uzatma çubuğu ve manyetik uçlar işinize hız kazandırır. JM-6121 tornavida seti cep telefonu tamiri, tablet tamiri, laptop tamiri, PSP tamiri gibi birçok dijital ürün tamiri için kullanılabildiği gibi pek çok elektrikli ve mekanik ürünün bakım, söküm, montaj işlemlerinde de kolaylık sağlayan ideal bir üründür.

TPR

Konforlu bir kavrama sağlaması ve çalışırken kaymaması için plastik yüzeyler TPR ile kaplanmıştır.

180° Hareketli Başlık

180° hareket kabiliyetine sahip hareketli başlıklı sap ile ulaşılması zor bölgelerde çalışma kolaylığı sunar.

Fonksiyonel

Farklı ürünlerdeki onarım ihtiyaçlarınız için 9 farklı alyan soket ve 16 farklı paslanmaz krom çelikten imal edilmiş ısıya dayanıklı uzun ömürlü tornavida uçlarına sahiptir.

CR-V

Uzun ömürlü kullanım için metal yüzeyler krom vanadium paslanmaz çelik ile tasarlanmıştır.

Anti-Drop

Düşme ve çarpmalara karşı dayanıklı çantası, sağlam ve uzun ömürlüdür.

Uygulama Alanları

Cep telefonu, PSP, tablet, PC, fotoğraf makinesi, kamera gibi çok farklı elektronik ürünlerin yanı sıra mekanik bakım ve onarım gerektiren birçok sektör ürünlerinde kullanılmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler