Jakemy JM-PJ1010 Çok Amaçlı Pense 10 in 1

Ürün Açıklaması

J

akemy JM-PJ1010 Çok Amaçlı Pense 10 in 1; konserve açacağı, testere, çivi sökümü, küçük tornavida, makas, bıçak, tornavida gibi pek çok fonksiyonu bir arada barındıracak şekilde tasarlanmıştır. Farklı amaçlar ile kullanabilmesi için 10 değişik ürün ile donatılmıştır.

Tasarım

Konforlu bir kavramaya sahip tasarımı ve modüler yapısıyla çok farklı çalışmalarınızda kullanabileceğiniz harika bir alettir.

Ergonomik

Çok amaçlı pense hafif, taşınabilir olmasıyla son derece ergonomik bir kullanıma sahiptir.

Fonksiyonel

Konserve açacağı, testere, çivi sökme, küçük tornavida, makas, şişe kapağı açacağı, bıçak, tornavida gibi bir çok fonksiyona sahip şekilde tasarlanmıştır.

Uygulama Alanları

Dağcılık, kamp alanlarında, bir çok hobi, tamir bakım çalışmaların gibi hayal edebileceğiniz tüm işlemlerde kullanılabilmektedir.

Anti-Drop

Düşme ve çarpmalara karşı dayanıklı, sağlam ve uzun ömürlüdür.

420J2

Uzun ömürlü kullanım için 420J2 paslanmaz çelik ile tasarlanmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler