Jakemy JM-CT4-3 Network 4P 6P 8P Pense

Ürün Açıklaması

K

ullanım ömrünün uzun olması için pas önleyici teknoloji ile yalıtılarak tasarlanmış Jakemy JM-CT4-3 Network 4P 6P 8P Pense, ergonomik tasarımı sayesinde tamir ve onarım işlemleriniz kolaylaşır. Onarım setleri içinde mutlaka bulunması gereken bu sıkma pensesi ile, kablo soyma işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Çalışma esnasında doğabilecek kazaları engellemek amacıyla PP ile kaplanan pense sapları, mükemmel bir kavrama sunarak, güvenli bir uygulama yapmanızı sağlar.

TPR

Konforlu bir kavrama sağlaması ve çalışırken kaymaması için plastik yüzeyler TPR ile kaplanmıştır.

CR-V

Uzun ömürlü kullanım için krom vanadium paslanmaz çelik ile tasarlanmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler