Jakemy JM-FL1-1 Eğe Seti 5 Parça

Ürün Açıklaması

D

üz, yarı dairesel, yuvarlak, üçgen, kare uçları sayesinde bir çok el sanatında, imalat sektöründe, seramik cam kristal, metal, karbür ve diğer muhtelif parçaların öğütülmesinde, şekillendirilmesinde, parlatma, oyma, kesme, delme, düzeltme gibi işlemlerde kullanılan Jakemy JM-FL1-1 Eğe Seti 5 Parça; hassas uygulamalarınız için son derece idealdir. El aletleri kategorisinin en işlevsel ürünlerinden biri olan eğe seti oldukça uzun ömürlü ve ergonomik bir üründür.

Nemli ,ıslak ve yağlı nesnelerde/yüzeylerde kullanmak JM-FL1-1‘ in ömrünü kısaltır ve işlevsiz hale getirebilir.

Yuvarlak Eğe

Yuvarlak delikleri büyütmek ve yuvarlak köşeleri işlemek için kullanılır. Uç tarafa doğru konikleşir.

Yarı Dairesel Eğe

Kesiti dikdörtgen biçiminde olup hafif bir koniklikle uca doğru daralır ve incelir.

Yuvarlak Eğe

Yuvarlak delikleri büyütmek ve yuvarlak köşeleri işlemek için kullanılır. Uç tarafa doğru konikleşir. Küçük boyda olanlarına fare kuyruğu da denir.

Üç Köşe Eğe

Üç yüzeyi de çift sıra dişlenmiş, kenarları keskin olan eğedir. Özel kılavuz ve havşa matkaplarının yapımında da kullanılır.

Kare Eğe

Küçük kare veya dikdörtgen delikleri eğelemek, dar kanalları işlemek v.b. işleri yapmak için kullanılır.

Uygulama Alanları

Tesviyecilik, makinecilik, saat, hobi gibi bir çok farklı sektör ve ürünlerde tesviye ve şekillendirme amaçlı olarak kullanılmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler