Jakemy JM-T9-11 Ayarlı Cımbız

Ürün Açıklaması

S

US202 paslanmaz çelik ile üretilen Jakemy JM-T9-11 Ayarlanabilir Cımbız, yüksek sertlik ve dayanıklılığa sahiptir. Antimanyetik ve korozyona dayanıklı pası önleyen kaplama ile ömrü uzatılan cımbız modelleri, bu kaplama sayesinde gözlerinizi ışık yansımalarına karşı korur. Ergonomik kilitleme sistemi sayesinde ince detaylarda dahi çalışmanızı kolaylaştırır ve yorgunluğunuzu azaltır. Kaymayı engelleyen kaplaması sayesinde, elektronik tamiri gibi uygulamalarınızda tercih edebileceğiniz ayarlanabilir cımbız, güvenli ve konforlu çalışma olanağı sunar.

Antistatik

Anti-statik, anti-manyetik, elektrostatik deşarj özellikli üretilmiştir.

Ergonomik

Ergonomik kilitleme sistemi sayesinde sabit açı’da çalışma imkanı sunar.

Isı Direnci

250 derece yüksek sıcaklığa sahip çalışmalarda dahi sıcaklığın neden olabileceği deformasyonlara karşı dirençlidir.

Materyal

Paslanmaz çelik SU202’den mamul dayanıklı uzun kullanım ömrüne sahiptir.

Tasarım

Kaymayı önleyici konturlu yapı ile tasarlanmış, güvenli ve kullanışlıdır.

Dayanıklılık

Düşme ve çarpmalara karşı son derece dayanıklı, sağlam ve uzun ömürlüdür.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler