Jakemy JM-T7-12 ESD Cımbız

Ürün Açıklaması

J

akemy JM-T7-12 ESD Cımbız’ın yüzeyi, mükemmel esneklik sağlamak amacıyla çok özel bir iletken plastik malzemeden üretilmiştir. Uygulamalarınızda statik duyarlılığa sahip bileşenler ile çalışırken, maksimum performans ve ergonomik kullanım amacıyla antistatik olarak tasarlanmıştır.

JM-T7-12 diğer Jakemy ürünleri gibi uzun ömürlü kullanım için darbelere dayanıklı olarak tasarlanmıştır. Kolay deforme olmayan ve pas tutmayan bir yapıya sahiptir. Kullanıcı dostu özellikleri sayesinde çalışma veriminizi üst düzeye taşır. Anti-statik, anti-manyetik olarak üretilen ESD Cımbız Modelleri; elektronik, elektrik sektörleri başta olmak üzere hassasiyet gerektiren tüm teknik işlemlerde kullanılabilir.

ESD

Anti-statik, anti-manyetik, elektrostatik deşarj özellikli üretilmiştir.

İletkenlik

Cımbızın yüzeyi mükemmel esneklik için çok özel iletken plastik malzemeden mamuldür.

Isı Direnci

Yüksek sıcaklığa sahip çalışmalarda dahi sıcaklığın neden olabileceği deformasyonlara karşı dirençlidir.

Paslanmaz

Paslanmaz çelik 302’den mamul dayanıklı uzun kullanım ömrüne sahiptir.

Tasarım

İnce ve sivri uç tasarımı sayesinde derin noktalardaki materyaller için ideal çalışma konforu sunar.

Uygulama Alanları

Elektrik, elektronik, kozmetik, optik sektörlerinde ve hassasiyet gerektiren tüm teknik işlemlerde tercih edilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler