Jakemy JM-T4-13 Cımbız

Ürün Açıklaması

O

zellikle elektronik, elektrik sektörleri olmak üzere kozmetik gibi diğer pek çok sektörde kullanım alanına sahip olan Jakemy T-4-13 maksimum hassasiyet ve yüksek performans gerektiren işlemlerde kullanılmaktadır. Jakemy T-4 Serisi Cımbız Grubu “paslanmaz çelik 304” ile üretilmiştir.

T-4-13 Cımbız, yapacağınız dikkat geretiren hassas işlemlerde küçük cisimleri rahatlıkla tutarak, kontrol etmemizi sağlar. Çelik ürün olduğu için daha dayanıklı ve pas tutmaya karşı daha korumalıdır.

Jakemy marka paslanmaz çelik cımbız çeşitleri için sitemizdeki “Jakemy Cımbız” kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Alaşım

Paslanmaz çelik Sus 304’ten mamul dayanıklı uzun kullanım ömrüne sahiptir.

Tasarım

Maksimum performans ve kullanım ergonomisi için son derece hafif tasarlanmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler