Jakemy JM-T3-12 ESD Cımbız

Ürün Açıklaması

D

etay gerektiren işlerde kullanılan cımbız çeşitleri; uçları ve tasarımında kullanılan malzemelere göre çeşitlilik göstermektedirler. Elektronik sektöründe ise tamir sırasında ise tercih edilen cımbızlar ihtiyaçlara göre farklı tasarlanmışlardır. Jakemy JM-T3-12 ESD Cımbız diger cımbız uçlarına göre standart sıkma kuvvetinden daha güçlü baskılara dayanabilecek bir yapıya sahip uç tasarımına sahiptir.

Yüksek performans ve verimlilik hedeflenerek tasarlanmış Jakemy Cımbız Modelleri arasında yer alan JM-T3-12 ESD Cımbız’ın uç kısmı karbon elyaftan, gövde bölümü ise statik elektriğin oluşturabileceği tehlikeyi engellemek için antistatik malzemeden üretilmiştir. Yüksek ısıya dayanıklı, asit ve alkole karşı dirençli elektronikçi cımbızı olarak da adlandırılan ESD Cımbız Serileri elinizden kaymayan yüksek kavrama kabiliyetine sahiptir.

ESD

Anti-statik, anti-manyetik, elektrostatik deşarj özellikli üretilmiştir.

İletkenlik

Cımbızın yüzeyi mükemmel esneklik için çok özel iletken plastik malzemeden mamuldür.

Isı Direnci

Yüksek sıcaklığa sahip çalışmalarda dahi sıcaklığın neden olabileceği deformasyonlara karşı dirençlidir.

Paslanmaz

Paslanmaz çelik 302’den mamul dayanıklı uzun kullanım ömrüne sahiptir.

Tasarım

Maksimum performans ve kullanım ergonomisi için son derece hafif tasarlanmıştır.

Dayanıklılık

Düşme ve çarpmalara karşı son derece dayanıklı, sağlam ve uzun ömürlüdür.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler