Jakemy JM-Z11 Plastik Sıvı Saklama Kabı 180 ml

Ürün Açıklaması

B

ir çok farklı endüstri sektöründe çevresel temizliği korumak amacıyla kullanılan Jakemy JM-Z11 Plastik Sıvı Saklama Kabı 180 ml; özellikle tıp sektöründe tercih edilmektedir. Pek çok farklı türde sıvıyı muhafaza edebileceğiniz sıvı dispanser şişesi dirençli ve kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Oldukça uzun kullanım ömrüne sahiptir.

Güvenilir

Hermetik valf, şişede bulunan sıvının dökülmesini ve yayılmasını önleyerek çalışma ortamının temiz kalmasını sağlar.

Tasarım

Şişe gövdesi darbelere mukavemetli plastikten, kapak aksamı ise paslanmaz çelikten tasarlanarak üretilmiştir.

HDPE

Korozyona dayanıklı HDPE materyali kullanılarak tasarlanan şişe, muhafaza ettiği sıvılardan dolayı zarar görmez.

Uygulama Alanları

Çeşitli endüstrilerde ve tıp sektöründe çok farklı sıvıları muhafaza etmek için kullanılmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler