Jakemy JM-X4 Mıknatıslı Bileklik

Ürün Açıklaması

O

zellikle elektronik cihaz tamiri çalışmalarınızda vida ve somun gibi parçaların kaybolması gibi sorunlarla karşılaşmanızı engelleyen Jakemy JM-X4 Mıknatıslı Bileklik üretim sürecinde yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanmıştır. Cihaz sökme işlemleriniz bittiğinde ortaya çıkan parçaları, mıknatıslama özelliği sayesinde üzerinde toplayan manyetik bilezik, onarım ve bakım işlemlerinize hız kazandırır.

Ergonomik

Yüksek kaliteli malzeme ve hassas işçilik ile üretilen mıknatıslı bilezik; son derece pratik ve kolay bir kullanıma sahiptir.

Tasarım

Üretim aşamasında, sökülen parçaları depolayarak kaybolmalarını önlemek için bileziğin yan tarafında özel depolama dahil edilmiştir.

Verimlilik

Tüm onarım çalışmalarınızda size hız ve zaman tasarrufu sağlayarak son derece verimli çalışma ortamı sunuyor.

Uygulama Alanları

Cep telefonu, PSP, tablet, PC, fotoğraf makinesi, kamera gibi çok farklı elektronik ürünlerin onarımlarında küçük parçaçıkların toplanması ve depolanmasındaki en büyük yardımcınız olacak.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler