Jakemy JM-X3 Mıknatıslı Tutucu

Ürün Açıklaması

C

eşitli tornavida uçları ve bir çok bileşeni mıknatıslamak veya manyetize etmek için kullanılan Jakemy JM-X3 Mıknatıslı Tutucu son derece fonksiyonel ve uzun ömürlü bir üründür. Cep telefon onarım aletleri setinizde olması gereken mıknatıslama aracı işlemlerinizi kolaylaştırır ayrıca zaman ve iş gücü tasarrufu yapmanızı sağlar.

Uygulama Alanları

Çelik tornavidalar, bıçaklar, 1.3 mm ile 10 mm uzunluğundaki mıknatıslama gereksinimi olan tüm metal parçalar için uygundur.

Ergonomik

Elektrik akım iletkenliği olmayan güvenilir ve çok hafif, pratik bir kullanıma sahiptir.

Demanyetize

Gerektiğinde manyetikliği yok ederek el aletleriniz mıknatıssızlaştırılmış hale getirebilirsiniz.

Uzun Ömürlü

Uzun ömürlü kullanım için güçlü C8 endüstriyel seramik mıknatıslar ile tasarlanmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler