Jakemy JM-Z07 Cep Telefonu Maket Bıçağı

Ürün Açıklaması

C

ep telefon tamiri, tablet tamiri, bilgisayar tamiri gibi işlemlerde tercih edilen JM-Z07 cep telefonu maket bıçağı, sökme ve takma aşamalarında kullanılmaktadır. Cep telefon onarım aletleri kategorisinin en işlevsel ürünlerinden olan profesyonel maket bıçağı, ergonomik tasarım ve hassas CNC ile mükemmelleştirilerek tasarlanmıştır.

Uygulama

Öncelikle cep telefonu olmak üzere, tablet, sistem kartlarında, bilgisayarlarda hassasiyet gerektiren tüm elektronik ürünlerin onarım ve bakım işlemlerinde kullanılır.

Fonksiyonel

Karbon çelik bıçak çok kolay sökülebilir ve değiştirilebilir.

Alaşım

Bıçak SK-5 yüksek karbonlu çelik ile tutamak sap bölümü ise alüminyum ile tasarlanarak üretildi. JM-Z07 Cep Telefonu Maket Bıçağı maksimum dayanıklı ve uzun kullanım ömrüne sahiptir.

Tasarım

Cep telefonu onarımlarınızda size harika gövde kavrama özelliği sayesinde rahat çalışma imkanı sunuyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler