Jakemy JM-Z14 Alet Çantası

Ürün Açıklaması

Y

üksek kaliteli ABS ve TPR malzemeler kullanılarak üretilmiş Jakemy JM-Z14 Alet Çantası, deformasyonlara dayanıklı, aşınma direnci oldukça yüksek bir üründür.
Kilitleme sistemine sahip boş alet çantası ihtiyaçlarınıza göre ayrılabilen ve ayarlanabilen bölmeler ile modüler bir yapıdadır.

Saklamak istediğiniz parçalarınızı boyutlarına göre ayrı ayrı boyutlandırabileceğiniz kutucuklara koyabileceğiniz takım çantası, esnek ve güvenli içeriği ile pratik kullanıma sahiptir.

TPR

Konforlu bir kullanım ve kaymaması için plastik yüzeyler TPR ile kaplanmıştır.

Ergonomik

Küçük boyutlar ile depolama sorunu olmayan JM-Z14 Alet Çantası hafif, rahat taşınabilir ve son derece ergonomik bir kullanıma sahiptir.

Fonksiyonel

Ayarlanabilir modüler yapıdaki iç bölmeleri sayesinde farklı boyutlardaki tüm parçacıklar için depolama ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

ABS

Uzun ömürlü kullanım için sertleştirilmiş plastik ABS tasarlanmıştır.

Anti-Drop

Darbeleri emme özelliğine sahip esneklikteki bu çanta düşme ve çarpmalara karşı son derece dirençli, sağlam ve uzun ömürlüdür.

Uygulama Alanları

Elektronik ve hassasiyet gerektiren tüm onarımlarda ortaya çıkabilecek olan komponent gibi parçacıkları depolama gereksinimiz için kullanılabilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler