Jakemy JM-B04 Alet Çantası

Ürün Açıklaması

J

M-B04 bel çantası, profesyonel ve çok amaçlı bir boş alet çantasıdır. Çalışma ergonomisi için çeşitli boyutlardaki aletlere göre farklı cepler ile tasarlanan Jakemy JM-B04 Alet Çantası, bel boyutuna göre tokalı ve ayarlanabilir kayış ilave edilerek son derece kullanışlı bir hale getirilmiştir. Su geçirmez ve deformasyonlara karşı dirençli kumaş yapısı ile uzun bir kullanım ömrüne sahiptir.

Tasarım

600D Oxford kumaş ile tasarlanarak çok şık bir görünüm ile üretilmiştir. Düşme, çizilme ve çarpmalara karşı dayanıklı, sağlam ve uzun ömürlüdür. Ayarlanabilir kemer ölçüsü ile bel çevrenize rahatlıkla takılmaktadır.

Ergonomik

Büyük boyutlu aletleri sürekli el altında tutabilmek artık hiç sorun değil. Küçük aletlerin yanı sıra özellikle onarım veya bakımlarınız da ihtiyacınız olabilecek olan pense, ingiliz anahtarı, çekiç gibi büyük boy alet edevatı bel çevrenizde elinizin altında konumlandırarak işinize hız katabilirsiniz.

Fonksiyonel

Üretim aşamasında bel çantasına dahil edilen farklı boyutlardaki cepler sayesinde çok farklı alet, araç ve gereçlerini yerleştirebileceğiniz bölümler oluşturularak çok daha kullanışlı bir hale getirilmiştir.

Uygulama Alanları

Fonksiyonelliği ile onarım, tamirat, bakımlardan dolayı alet, araç ve gereçlerine gereksinim duyulduğu inşaat sektöründen elektroniğe, endüstriyel meslek gruplarından, profesyonel gruplara kadar tüm meslek gruplarında kullanılmak için tasarlanmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler