Jakemy JM-B01 Alet Çantası

Ürün Açıklaması

M

ükemmel bir işçilikle tasarlanan boş alet çantası, su izolaysonuna sahip D600 kumaş yapısı sayesinde su geçirmez özelliktedir. Oldukça büyük ve yeterli boyuta sahip olan Jakemy JM-B01 Alet Çantası, güvenli depolama olanağı sağlar. Rahat taşınabilir olması hedeflenen takım çantası, çift el yumuşak kayışlar dahil edilerek üretilmiştir.

Tasarım

Su geçirmez bir şekilde izole edilen ve aşınmaya dayanıklı 600D Oxford kumaş ile tasarlanarak çok şık bir görünüm ile üretilmiştir. Düşme, çizilme ve çarpmalara karşı dayanıklı, sağlam ve uzun ömürlüdür.

Ergonomik

Büyük boyutlu aletleri yerleştirmek için çanta ağzının tam olarak açılması sağlayan büyük fermuarlar kullanıldı. Yumuşak çift el kayışları ile çok rahat taşınabilir olmasıyla da son derece ergonomik bir kullanıma sahiptir.

Kullanışlı

Üretim aşamasında çanta iç ve dış bölümlerine dahil edilen farklı boyutlardaki cepler sayesinde çok farklı alet, araç ve gereçlerini depolayabileceğiniz bölümler oluşturularak çok daha kullanışlı bir hale getirilmiştir.

Uygulama Alanları

Fonksiyonelliği ile onarım, tamirat, bakımlardan dolayı alet, araç ve gereçlerine gereksinim duyulduğu tüm meslek gruplarında kullanılmak için tasarlanmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler