Jakemy JM-S81 Samsung Tornavida ve Tamir Seti 7 Parça

Ürün Açıklaması

J

akemy JM-S81 Samsung Tornavida ve Tamir Seti 7 Parça, Samsung Galaxy serisi cep telefonlarının ekran sökme ve onarım işlemleri için idealdir. Telefon tamir seti içine dahil olan emme başlığı ve bükme açacağı, güvenli bir açma işlemi yapmanızı sağlar. Tornavida çeşitleri HRC 58-60 sertlik oranına sahip CR-V alaşımdan üretilir ve tornavida sapı, TRP malzeme kullanılarak üretildiği için elinizden kaymaz. Mini civatalar için sete dahil edilen antistatik cımbız asit ve alkole karşı dirençli, yüksek ısıya da dayanıklıdır. Ergonomik tasarımı ile çalışmalarınızı daha keyifli hale getiren onarım seti uzun ömürlü ve fonksiyoneldir.

TPR

Konforlu bir kavrama sağlaması ve çalışırken kaymaması için tornavida plastik yüzeyi TPR ile kaplanmıştır.

ESD Cımbız

Antistatik cımbız işlemleriniz sırasında sürtünmeden dolayı oluşabilecek olan statiği emerek engeller güvenli çalışma olanağı sunar. Eğimli yapısıyla zor ve dar bölgelerde rahatlıkla çalışmanız olanak sağlar.

Ergonomik

Set içeriğindeki aparatlar,tasarımları sayesinde kolay ve rahat bir kullanıma sahiptir. Ulaşılması dar ve derin bölgelere rahatlıkla müdahale edebilir.

CR-V

Uzun ömürlü kullanım için tornavida metali krom vanadium paslanmaz çelik ile tasarlanmıştır.

Açma Çubukları

Sert plastik enjeksiyon ile imal edilen açma-sökme çubukları sert ancak hafif tasarımlarıyla göz dolduruyor. Pratikliği ile size maksimum verimlilik ve hız sağlayan çubuklar deformasyonlara karşı dayanıklıdır.

Uyumlu Ürünler

Samsung Galaxy S6 Edge, Galaxy S6, Galaxy S4 I9500, Galaxy S5, Galaxy Note 4 ile tam uyumludur.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler