Jakemy JM-OP18 Kavisli Ekran Söküm Bıçağı

Ürün Açıklaması

C

ok kullanışlı olan Jakemy Jakemy JM-OP 18 Kavisli Ekran Söküm Bıçağı portatiftir. Küçük tasarımıyla cepte taşınabilir. Epoksi tutamak tasarımı sayesinde Samsung, Oppo, LG, Vivo, Huawei Xiaomi gibi özellikle eğri, kavisli ekrana sahip mobil telefonların tamirinde tercih edilmektedir. Bu markaların % 98’inde maksimum esnek yapısı sayesinde son derece verimli bir şekilde kullanılmaktadır.

Anti-Drop

Esnek yapısı sayesinde düşme ve çarpmalara karşı dayanıklı, sağlam ve uzun ömürlüdür

Anti-korozyon

Paslanmaz çelikten mamül JM-OP08 pas ve benzeri tüm deformasyonlara karşı anti-korozyon özelliğine sahiptir.

Alaşım

Uzun ömürlü kullanım için SUS301 crom paslanmaz çelik ile tasarlanmıştır

Uygulama Alanları

Oppo, LG, Vivo, Huawei, Xiaomi gibi özellikle eğri ve kavisli ekrana sahip mobil telefonların ekran değişim söküm işlemlerinde tercih edilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler