Jakemy JM-OP16 Fiber Açma Aletleri 6 Parça Set

Ürün Açıklaması

B

aşta cep telefonu tamiri, bilgisayar tamiri gibi pek çok elektronik ürün tamiri ve cihaz bakımında kullanabileceğiniz Jakemy JM-OP16 Fiber Açma Aletleri 6 Parça Set, telefon tamir seti içinde bulundurmanız gereken ürünlerdendir. Hızlı, sorunsuz ve pratik uygulamalar yapmanıza olanak sağlayan telefon tamir kiti, son derece fonksiyonel ve uzun ömürlü bir üründür.

Ergonomik

Söküm esnasında oluşabilecek statiği emen yapısıyla güvenli, elde kaymayan, hafif, cepte taşınabilir olmasıyla son derece konforlu bir kullanıma sahiptir.

Fonksiyonel

Farklı model ve markalardaki ürünlerin onarımlarında uyumlu olabilmesi ve kullanılabilmesi için ince 6 farklı açma ve sökme aparatıyla donatılmıştır.

Alaşım

Sökme aparatları yüksek dayanıklılık ve sertliğe sahip POM anti-statik elyaf ile tasarlanmıştır. Uzun ömürlü hafif ve aşırı darbe dayanıklılığına sahiptir.

Uygulama Alanları

Cep telefonu, PSP, tablet, PC, fotoğraf makinesi, kamera gibi çok farklı elektronik ürünlerin onarımlarındaki söküm işlemlerinde kullanılmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler