Jakemy JM-OP15 Açma Aletleri 13 Parça Set

Ürün Açıklaması

C

ep telefonu, oyun konsolları, MP4, bilgisayar gibi pek çok elektronik cihazın bakım ve tamirinde kullanabileceğiniz Jakemy JM-OP15 Açma Aletleri 13 Parça Set, profesyonel ve çok yönlü kullanıma uygun bir tamir setidir. Ergonomik tasarımı sayesinde kullanım rahatlığı sağlayan açma aparatları ile hızlı ve sorunsuz bir çalışma olanağı elde edebilirsiniz

Fonksiyonel

Farklı model ve markalardaki ürünlerin onarımlarında uyumlu olabilmesi ve kullanılabilmesi için ultra ince 13 farklı açma ve sökme aparatıyla donatılmıştır.

TPR

Çift taraflı metal sökme aparatı; konforlu bir kavrama sağlaması ve çalışırken kaymaması için plastik yüzeyi TPR ile kaplanmıştır.

Alaşım

Sökme aparatları; yüksek dayanıklılık ve sertliğe sahip POM anti-statik elyaf ile üretilmiştir. Diğer ayırıcı aparatların metalleri paslanmaz uzun ömürlü çelik ile tasarlanmıştır.

Uygulama Alanları

Cep telefonu, PSP, tablet, PC, fotoğraf makinesi, kamera gibi çok farklı elektronik ürünlerin onarımlarındaki söküm işlemlerinde kullanılmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler