Jakemy JM-OP14 Telefon Tamir Seti

Ürün Açıklaması

C

ep telefon tamir seti içine dahil olan LCD açma pensesi, çalışırken kaymaya karşı kontürlu yapısı sayesinde doğabilecek iş kazalarının önüne geçer. Jakemy JM-OP14 Telefon Tamir Seti deformasyonlara karşı son derece dirençli sap bölümüne sahiptir ve her marka telefon ve tablet boyutuna göre ayarlanabilir yapıya sahiptir. Bir çok işlemde kullanabileceğiniz emme vantuzları ile kullanışlı ve uzun ömürlü bir üründür.

TPR

Konforlu bir kavrama sağlaması ve çalışırken kaymaması için plastik yüzeyler TPR ile kaplanmıştır.

Ergonomik

Set içerisindeki LCD Ayırıcı ve çift taraflı bıçağın konturlu yapısı; size çalışırken mükemmel kavrama sağlayarak güvenle çalışmanıza olanak tanır.

Uygulama Alanları

Cep telefonu, PSP, tablet, PC, fotoğraf makinesi, kamera gibi hassasiyet gerektiren farklı elektronik ürünlerdeki en büyük yardımcınız olacak.

Anti-Drop

El aletleri düşme ve çarpmalara karşı dayanıklı, deformasyonlara dirençli sağlam ve uzun ömürlüdür.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler