Jakemy JM-OP12 Açma Aleti

Ürün Açıklaması

J

akemy JM-OP12 Açma Aleti, cep telefon onarım aletleri kategorisinin en beğenilen ürünlerinden biridir ve akıllı uç özelliği sayesinde keyifli çalışma olanağı sunar. Jakemy telefon sökme aparatı, cep telefonu tamiri uygulamalarında kullanabileceğiniz bir ürün olmasının yanı sıra tablet, dokunmatik LCD ekranları, kapak açma işlemleri, sabit disk sökümü gibi işlemlerde kullanmak için de idealdir.

Ergonomi

Ergonomik özel tasarımı sayesinde onarımlardaki söküm işlemlerinizde pratikliği ile size maksimum verimlilik ve hız sağlar.

Uyumlu Ürünler

iPad Pro 12.9, iPad mini 4, iPad Air 2, iPad mini 3, iPad Mini 2, iPad 4, iPad 2, iPad 3, iPad Mini, A0101 gibi tüm Apple ürünleri için mükemmel uyumluluk sunar.

Anti-Korozyon

Paslanmaz çelikten mamül JM-OP12 pas ve benzeri tüm deformasyonlara karşı anti-korozyon özelliğine sahiptir.

Alaşım

Bıçak bölümü esnek yüksek kaliteli paslanmaz çelikten sap bölümü çalışma güvenliği için kaymaz kauçuk ile üretildi.

Uygulama Alanları

Cep telefonu, PSP, tablet, PC, fotoğraf makinesi, kamera gibi çok farklı elektronik ürünlerdeki onarım ve bakım çalışmalarınızda söküm işlemleri için mükemmeldir.

Anti-Drop

Düşme ve çarpmalara karşı dayanıklı, sağlam ve uzun ömürlüdür.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler