Jakemy JM-OP11 Antistatik Fiber Açma Aletleri

Ürün Açıklaması

C

alışma esnasında ortaya çıkabilen statik elektriği önleyen Jakemy JM-OP11 Antistatik Fiber Açma Aletleri, elektronik parçalara zarar vermez ve ekran sökme ve ekran takma işlemlerinizi güvenle yapabilmenize olanak sağlar. Ergonomik yapısıyla tutma ve kavrama rahatlığı sunan telefon tamir kiti, yüksek basınçlı enjeksiyon ile kalıplanarak üretildiği için oldukça dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Anti-statik

Anti-statik elyaf malzemesi ile tasarlanan JM-OP11 söküm işlemi sırasında oluşabilecek olan statik elektriğin bileşenlere zarar vermesini önler.

Ergonomik

Ergonomik tasarım sayesinde kolay ve rahat bir kullanıma sahiptir. Ulaşılması dar ve derin bölgelere rahatlıkla müdahale edebilir.

Verimlilik

Ergonomik özel tasarıma set içerisindeki aparatlar ürün onarımlarındaki söküm işlemlerinizde pratikliği ile size maksimum verimlilik ve hız sağlar.

Uygulama Alanları

Cep telefonu, PSP, tablet, hassasiyet gerektiren kasa ve ekran söküm işlemlerinde ve farklı elektronik ürünlerdeki en büyük yardımcınız olacak.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler