Jakemy JM-OP07 Metal Ayırıcı 3 Parça Set

Ürün Açıklaması

K

olay kavrama özelliği ile kullanım rahatlığı sunan Jakemy JM-OP07 Metal Ayırıcı 3 Parça Set, ideal uzunluğa sahip kaldıracı sayesinde telefon tamir işlemlerinizi kolaylaştırır. Telefon tamir kiti olarak da isimlendirilen bu set, aynı zamanda tablet tamiri, bilgisayar tamiri gibi pek çok farklı elektronik ürün tamiri işlemlerinde kullanılabilir. Tasarımında kullanılan özel alaşımlı çelik sayesinde uzun kullanım ömrüne sahip olan set, son derece hafif olduğu için taşınabilir özelliktedir.

Pratik

Metal ayırıcı 3 parça set; hafif, cepte kolaylıkla taşınabilir olmasıyla son derece pratik bir üründür.

Ergonomi

Konturlu tasarımı ile konforlu bir kavrama sağlayarak çalışırken elinizden kayması engellenmiştir. Hızlı ve güvenilir çalışma için idealdir.

Çelik Tasarım

Uzun ömürlü kullanım için paslanmaz çelik ile tasarlanmıştır. Her türlü deformasyona karşı dayanıklıdır.

Uygulama Alanları

iPad Air 2/ iPhone 6/ Galaxy S6 Edge/ Galaxy S6/ iPhone 6 Plus/ iPad Mini 3
/ Galaxy Tab S 8.4/ Galaxy Tab S 8.4 4G SM-T705

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler