Jakemy JM-OP06 Makaralı Açma Aleti

Ürün Açıklaması

A

nti-korozyon yapısı sayesinde pasa ve deformasyona karşı dirençli olan Jakemy JM-OP06 Makaralı Açma Aleti uzun yıllar kullanabileceğiniz bir üründür. Üretim sürecinde kullanılan kaymayı önleyici gövde malzemesi, konforlu ve güvenli bir çalışma ortamı sunar. Cep telefonu sökme aparatları arasında en kullanışlı ürünlerden biri olarak kabul edilen açma aleti, tasarımındaki döner tekerlek sistemi işlemlerinizi kolaylaştırır. Aynı zamanda tablet sökme aparatı olarak da kullanılabilen ürün, pek çok farklı elektronik ürün tamiri için de tercih edilmektedir.

Alaşım

Üretim aşamasında paslanmaz çelik ile tasarlanarak uzun ömürlü ve deformasyonlara karşı dayanıklı hale getirilmiştir.

Anti-Korozyon

Paslanmaz çelikten mamül JM-OP06 pas ve benzeri tüm deformasyonlara karşı anti-korozyon özelliğine sahiptir.

Verimlilik

Ergonomik özel tasarımı sayesinde onarımlardaki söküm işlemlerinizde pratikliği ile size maksimum verimlilik ve hız sağlar.

Uygulama Alanları

Cep telefonu, PSP, tablet, PC, fotoğraf makinesi, kamera gibi çok farklı elektronik ürünlerdeki onarım ve bakım çalışmalarınızda söküm işlemleri için mükemmeldir.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler