Jakemy JM-OP05 Dokunmatik Ekran Panel LCD Ayırıcı

Ürün Açıklaması

E

n çok tercih edilen cep telefon onarım aletleri arasından JM-OP05 Jakemy JM-OP05 Dokunmatik Ekran Panel LCD Ayırıcı; kontürlü yapısı sayesinde kaymaya karşı dirençlidir. Ekran ayırıcı son derece dirençlidir ve bütün tablet ve cep telefonu boyutlarına göre ayarlanabilmektedir. Pek çok işlem için kullanabileceğiniz emme vantuzları sayesinde daha da kullanışlı hale getirilen dokunmatik ekran panel LCD ayırıcı, işlemleriniz için en ideal yardımcınız olacaktır.

TPR

Konforlu bir kavrama sağlaması ve çalışırken kaymaması için plastik yüzeyler TPR ile kaplanmıştır.

Ergonomik

JM-OP05 konturlu yapısıyla mükemmel kavrama sağlar. Hafif ve taşınabilir olmasıyla son derece ergonomik bir kullanıma sahiptir.

Uygulama Alanları

Her çeşit cep telefonu ve tablet LCD ekran değişimlerinde kullanılmaktadır.

Anti-Drop

Düşme ve çarpmalara karşı dayanıklı, sağlam ve uzun ömürlüdür.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler