Jakemy JM-i84 iPhone-iPad Tornavida Tamir Seti

Ürün Açıklaması

P

rofesyonellerin cep telefon onarım aletleri konusunda sıklıkla tercih ettiği Jakemy JM-i84 iPhone-iPad Tornavida Tamir Seti, özellikle iPhone tamiri için tercih edilmektedir. Plastik bölümleri en kaliteli plastik yalıtım malzemesi olan TPR malzemeden üretilen açma aleti, uzun kullanım ömrüne sahiptir. Pratik ve oldukça profesyonel bu telefon tamir seti sayesinde, onarım işlemleriniz çok daha keyifli ve kolay olacak. Metal aksamları S2 çelik kullanılarak üretilen iPhone tamir seti, uzun yıllar en büyük yardımcınız olacak.

TPR

Konforlu bir kavrama sağlaması ve çalışırken kaymaması için plastik yüzeyler TPR ile kaplanmıştır.

Fonksiyonel

Sadece cep telefon bakım ve onarımlarında değil onarım aletlerinin çeşitliliği sayesinde farklı boyutlardaki Apple tablet işlemlerinde de kullanılmaktadır.

Ergonomik

i-84 set dahilinde bulunan aparatlar; hafif materyaller ile tasarlandığından son derece konforlu ve ergonomik bir kullanıma sahiptir.

S2 Çelik

Uzun ömürlü kullanım için metal aksamları S-2 çelik kullanılarak tasarlanmıştır.

Uygulama Alanları

iPhone, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPad, Apple serisi dijital ürünlerin bakım ve onarımlarında kullanılmaktadır.

Anti-Drop

Set içeriğindeki tüm aletler düşme ve çarpmalara karşı dayanıklı, sağlam ve uzun ömürlüdür.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler