HoldPeak HP-130 Ultrasonik Kalınlık Ölçer

Ürün Açıklaması

H

P-130 Kalınlık Ölçer; metal, seramik, cam, iletkenlik özelliği olan malzeme kalınlığı ölçümlerinde kullanım için idealdir. Ölçülecek materyaller arasında kolaylıkla geçiş yapabilirsiniz. Kalınlık ölçümlerini ultrasonik olarak olarak yapması yüksek doğruluk sağlar. Ölçümleri kısa sürede yapan cihazın geniş LCD ekranında verileri kolayca ve doğru şekilde takip edebilirsiniz.

Otomatik kapanma ile güvenlik ve tasarruf sağlayan kalınlık ölçer elde taşınabilir boyutlardadır. HoldPeak 130 Ultrasonik Kalınlık Ölçer, petrol endüstrisinde, gemi yapım sanayinde, kimyasal ekipmanlarda, makine üretiminde kullanılabilir.

Ultrasonik

Kalınlık ölçümlemelerini ultrasonik olarak yapar.

LCD Ekran

LCD ekran sayesinde veriler daha kolay okunabilir kılınmıştır.

Arka Aydınlatma

OtomatiK LCD ekran arka aydınlatma özelliğine sahiptir.

Otomatik Kapanma

10 dk bekleme süresi aşıldığında otomatik olarak kapanır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler