HoldPeak HP-8032G Tahıl Nem Ölçer

Ürün Açıklaması

T

ahıl nem ölçer; bakliyat depolama fabrikalarında, tarım endüstrisinde buğday, arpa, mısır gibi genel tahıl ve bakliyat ürünlerinin nemini dijital ölçümlemede kullanılır.

Çevresel ortam sıcaklığı ile ürün nem ölçümü fonksiyonlarını birleştiren HP-8032G; kolay kullanımı ile size yardımcı olur. Küçük boyutlu cihazı rahatça taşıyabilir, LCD ekranda değerleri doğru ve net okuyabilirsiniz. Holdpeak 8032G Tahıl Nem Ölçer otomatik olarak kapanması ile güvenli kullanım sunar.

Otomatik Kapanma

10 dk bekleme süresi aşıldığında otomatik olarak kapanır.

2 in 1

Çevresel ortam sıcaklığı ve ürün nem ölçümü özelliğine sahiptir.

Portatif Taşınabilir

İnce ve zarif tasarlanan boyutları rahat taşınabilmesi için ölçeklendirildi.

Arka Aydınlatma

Otomatik LCD ekran arka aydınlatma özelliğine sahiptir.

Hız ve Performans

Hızlı ve maksimum performans için son teknoloji kullanılarak tasarlandı.

LCD Ekran

LCD Ekran sayesinde veriler daha kolay okunabilir kılınmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler