HoldPeak HP-2GR Nem ve Sıcaklık Ölçer

Ürün Açıklaması

H

P 2GR sıcaklık ve nem ölçer, hızlı algılama ve yüksek doğruluk özellikleri sayesinde ‘çevresel’ ve ‘nesne içi’ sıcaklık verilerini elde etmenizi sağlar.

Holdpeak 2GR Nem ve Sıcaklık Ölçer veri tutma, ℃ ve℉ seçme tuşu ölçümlerinizi kolaylaştırır. Sıcaklık ölçüm cihazı ile ofis, depo, konut, fabrika gibi yerlerdeki iç hava kalitesini, sıcaklığını hızlı şekilde kontrol edebilirsiniz. HP 2GR sıcaklık ve nem cihazı küçük ve hafif yapısıyla çantanızda taşımaya uygundur. Çalışmadan sonra 10 dk işlem yapılmadığında otomatik kapanma özelliğiyle enerji tasarrufu sağlar. Sıcak ve nem ölçer cihazı veri tutma fonksiyonu ile kaydedilmemiş verilerinizi geniş LCD ekranından okuma imkanı sunar. Nem ve sıcaklık fonksiyonu seçme fonksiyonu ile geniş bir test aralığına sahip olacaksınız.

Arka Aydınlatma

OtomatiK LCD ekran arka aydınlatma özelliğine sahiptir.

Portatif Taşınabilir

İnce ve zarif tasarlanan boyutları rahat taşınabilmesi için ölçeklendirildi.

Darbe Dayanıklılığı

Etrafındaki elastik malzeme sayesinde kolay tutma ve düşmelerde darbeyi emme özelliği sağlar.

Hız ve Performans

Hızlı ve maksimum performans için son teknoloji kullanılarak tasarlandı.

LCD Ekran

Karakter yüksekliği 35 mm sahip LCD ekran sayesinde veriler daha kolay okunabilir kılınmıştır.

Data Hold

Her hangi bir fonksiyon aralığında gösterge ekranını kilitleme özelliğine sahiptir.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler