HoldPeak HP-883C Ahşap Nem Ölçer

Ürün Açıklaması

L

aminat, kalas, şerit, rot, ahşap kaplamalar, paneller, yığınlar, pencere kasaları gibi farklı tip ahşaplarda ‘nem’ ölçümünde kullanılan HoldPeak 883C Ahşap Nem Ölçer, Elektromanyetik Algılama Teknolojisi ile üretilmiştir.

İki fonksiyonu birleştiren HP-883A ile ‘çevresel sıcaklık’ ölçümü de yapılabilir. Konforlu kullanıma sahip HoldPeak Ahşap Nem Ölçüm Cihazları; geniş LCD ekranıyla de verileri takip etmeyi kolaylaştırır.

Otomatik kapanma fonksiyonu ise enerji tasarrufu ve güvenlik sağlar. Yüksek performanslı dijital ölçüm cihazı, küçük boyutlu ve zarif tasarıma sahiptir.

Teknoloji

Elektromanyetik algılama teknolojisi ile tasarlandı.

Tasarım

İnce ve zarif tasarlanan boyutları rahat taşınabilmesi için ölçeklendirildi.

Performans

Hızlı ve maksimum performans için son teknoloji kullanılarak tasarlandı.

LCD

LCD ekran sayesinde veriler daha kolay okunabilir kılınmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distribütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distribütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler