HoldPeak HP-980D Infrared Termometre

Ürün Açıklaması

H

P-980D Infrared Termometre ile sadece tetiğe basarak 1 saniyeden daha kısa sürede -30°~550° aralığındaki sıcaklıkları temas etmeden, güvenli ve hijyenik bir şekilde ölçebilirsiniz. Tehlikeli sıcaklıklarda ve ulaşılması zor yüzeylerde bile doğru veri elde edebilirsiniz.

Kompakt tasarımlı ölçüm cihazı, sapındaki konturlu yapısıyla rahat kavrama özelliği ve kolay kullanım sunar. Kızılötesi termometre ilettiği enerjiyi optik yayılan, yansıyan ve toparlayan dedektör ile lazer odaklama özelliği ile ölçümü gerçekleştirir. Otomatik güç kapatma ve 4℃ çözünürlüğe de sahiptir. HoldPeak Infrared Termometre, kullanıcı dostu özellikleri, yüksek performansı ve hafif yapısıyla farklı sektörlerde kullanılabilir.

Arka Aydınlatma

OtomatiK LCD ekran arka aydınlatma özelliğine sahiptir.

Otomatik Kapanma

Her hangi bir ölçümleme yapılmazsa 15 dk bekleme süresi aşıldığında otomatik olarak kapanır.

Hız ve Performans

1 saniyeden daha az bir sürede temas etmeden ölçümlemeyi güvenle gerçekleştirir.

Sıcaklık

-30 ℃~550 ℃ aralığında temassız hızlı ölçüm yapabilir.

Ergonomi

Son derece kolay kullanıma ve sapındaki konturlu yapısıyla rahat kavrama özelliği ile konforlu bir kullanım sunar.

Lazer Hedefleme

Kızılötesi termometre ilettiği enerjiyi optik yayılan yansıyan ve toparlayan dedektör ile hedefleyerek ölçümü gerçekleştirir.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler