HoldPeak HP-970AK Infrared Termometre

Ürün Açıklaması

H

oldPeak tarafından son teknoloji ile geliştirilen HoldPeak 970AK Infrared Termometre, temassız hızlı ölçüm yapabilen mükemmel bir cihazdır. HP-970K ile; -30 °C/ +275 °C aralığında sıcaklıkları, 1 saniyeden daha hızlı sürede, güvenle ölçebilirsiniz. Tehlikeli sıcaklıklarda ve ulaşılması zor yüzeylerde bile verileri LCD ekrandan doğru takip edebilirsiniz.

Cepte taşınabilir kızılötesi sıcaklık ölçer, istikrarlı ve yüksek performans ile çalışır, 15 dakika işlem yapılmazsa otomatik kapanır. Termometre; evde, okulda, petrol rafinerisinde, poliklinikte, hastanede, ulusal savunmada, elektrik ve kimya gibi sektörlerde rahatlıkla kullanılabilir.

Ekran

LCD ekran sayesinde veriler daha kolay okunabilir kılınmıştır.

Tasarım

Boyutları cepte rahat taşınabilmesi için ince ve zarif tasarlandı.

Otomatik Kapanma

Her hangi bir ölçümleme yapılmazsa 15 dk bekleme süresi aşıldığında otomatik olarak kapanır.

Infrared

Kızılötesi sayesinde temassız sıcaklık ölçümü özelliğine sahiptir.

Sıcaklık

-30 °C ile + 275 °C aralığında temassız hızlı ölçüm yapabilir.

Hız ve Performans

1 saniyeden daha az bir sürede temas etmeden ölçümlemeyi güvenle gerçekleştirir.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler