HoldPeak HP-1300 Infrared Termometre

Ürün Açıklaması

H

P-1300 ile sadece HoldPeak 1300 Infrared Termometrenin tetiğine basarak, -50°~1300 aralığındaki sıcaklıklarda, 1 saniyeden de kısa sürede doğru veri elde edebilirsiniz. Kızılötesi sıcaklık ölçer cihazın elektronik ünitesi olan lazer pointer (sensörler) sayesinde hassas hedef noktalarına odaklanarak, fiziksel olarak ulaşılması mümkün olmayan veya zararlı maddelerin ölçümünü de yapabilirsiniz.

Yüzey sıcaklıkların ölçümünü, temas etmeden güvenli bir şekilde yapmanızı sağlayan termometre, enerji tasarrufu ve çevre güvenliği için 0 dakika ile 99 dakika zaman aralığına sahiptir. Sapındaki konturlu yapısıyla rahat kavrama ve kolay kullanım sunan HoldPeak Infrared Termometre yüksek performansıyla; okulda, petrol rafinerisinde, poliklinikte, hastanede, ulusal savunmada, elektrik ve kimya gibi sektörlerde rahatlıkla kullanılabilir.

Arka Aydınlatma

OtomatiK LCD ekran arka aydınlatma özelliğine sahiptir.

Otomatik Kapanma

Her hangi bir ölçümleme yapılmazsa 15 dk bekleme süresi aşıldığında otomatik olarak kapanır.

Hız ve Performans

1 saniyeden daha az bir sürede temas etmeden ölçümlemeyi güvenle gerçekleştirir.

Sıcaklık

-50 ℃~1100 ℃ aralığında temassız hızlı ölçüm yapabilir.

Ergonomi

Son derece kolay kullanıma ve sapındaki konturlu yapısıyla rahat kavrama özelliği ile konforlu bir kullanım sunar.

Lazer Hedefleme

Lazer pointer (sensörler) sayesinde hassas hedef noktalarına odaklanarak ölçümleme özelliğine sahiptir.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler