İzolasyon Megeri

Onlar Bizi Tercih Ettiler

Yalıtkanlık direncini ölçmek amacıyla kullanılan izolasyon meger HoldPeak tarafından yüksek hassasiyet ile üretilmiştir. Holdpeak meger tam fonksiyonlu, yüksek hassasiyete ve kolay kullanıma sahip olan bir ürün olup, gelişmiş elektro devre ile tasarlanmıştır.

Çok fonksiyonel olan izolasyon meger cihazları toza ve neme dayanıklı olması nedeniyle dış ortamlarda güvenle kullanabilirsiniz. Direnç, alternatif voltaj ölçebilen meger aleti, transformatör, elektromotor, kablo, anahtar, cihaz gibi elektrikli ekipman ve yalıtım malzemeleri için ölçümleme yapabilen bir ölçüm aletidir. Tasarım olarak Holdpeak izolasyon meger mükemmel bir elektrik ölçü aletidir, Darbelere dayanıklılığı, performans artıran teknolojisi ile göz dolduran meger izolasyon ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak için tasarlanmıştır.

İzolasyon test cihazı; metal ergitme, telekomünikasyon, üretim, petrol, savunma, elektrik, kimya, elektronik sektörlerinde elektrik ekipmanlarının ve güç hatlarının ölçümü ile onarımı için ideal bir dijital ölçü aletidir. Meger cihaz almak istiyorsanız mutlaka Holdpeak ürünlerine göz atmalısınız.