HoldPeak HP-870F AC True RMS Pensampermetre

Ürün Açıklaması

O

zgün bir tasarıma sahip Holdpeak 870F AC True RMS Güç Ölçer Pensampermetre çok basamaklı (9999) okuma ile çift LCD ekran değerleri çok kolay ve hatasız okumanızı sağlar. Tam kapsamlı aşırı akım korumasına sahip otomatik ölçümleme yapabilir. Aktif Güç (kW) + Voltaj (V) + Akım (A) Aktif Enerji (kWh) + Faz Açısı (φ) + Reactive Power(kWar)+ Güç Voltajı(cos(φ) Görünür güç (VA = V × A) ölçümlemelerinizde sonuç verilerine sürekli istikrarlı ve hatasız gerçek veriler olarak ulaşma imkanı veren True RMS özelliğine sahip 870F Pensampermetre, USB port ile PC bağlantısı yapılabilen, 99 veri hafızası, cihazın öne çıkan diğer üstün özelliklerindendir.

Holdpeak Dijital Ölçü Aleti; petrol endüstrisi, iletişim, imalat, savunma, elektrik elektronik, kimya gibi sektörlerde yoğun olarak kullanılır.

Kullanıcı dostu özelliklerle donatılan HoldPeak Pens Ampermetreler, ince ve hafif yapısıyla çantada rahatlıkla taşınabilir.

True RMS

Hatasız kesin gerçek verilere ulaşmak için True RMS özelliğine sahiptir.

Portatif Taşınabilir

İnce ve zarif tasarlanan boyutları rahat taşınabilmesi için ölçeklendirildi.

Otomatik Kapanma

Her hangi bir ölçümleme yapılmazsa 15 dk bekleme süresi aşıldığında otomatik olarak kapanır.

Hız ve Performans

Hızlı ve maksimum performans için son teknoloji kullanılarak tasarlandı.

LCD Ekran

Yüksek çözünürlükteki 9999’a kadar verilerin okunması, LCD ekran sayesinde daha kolay hale getirilmiştir.

USB-PC Bağlantısı

USB bağlantı arayüzü sayesinde PC bağlantısı özelliğine sahiptir.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler