HoldPeak HP-860C Pensampermetre

Ürün Açıklaması

M

aksimum performans ve hız için son teknoloji ile geliştirilen HP-860C pensampermetre ile 2000 ampere kadar ölçüm yapabilirsiniz. True RMS doğru verilere ulaşmayı sağlarken aşırı akım koruması, düşük güç tüketimi, otomatik kapanma özellikleri de güvenli kullanım yaratır.

Özgün tasarımlı LCD çift ekrana sahip dijital ölçü aleti 6000’e kadar değerleri kolay okumanızı sağlar. Sıcaklık ölçümlerini, Santigrad veya Fahrenayt olarak yapabilir, sürekli istikrarlı ve hatasız gerçek verilere ulaşabilirsiniz.

Petrol, iletişim, imalat, savunma, elektrik elektronik, kimya gibi sektörlerde yoğun olarak kullanılan HoldPeak Pensampermetreler; kullanıcı dostu özellikleri, ergonomik tasarımı, ince ve hafif yapısıyla da tercih edilir.

Anti-Dropping

Kapasite azalmasını engelleyerek sürekli istikrarlı verilere ulaşmanızı sağlar.

Çift Ekran

En yeni kullanım ergonomisi; çift ekran teknolojisi

Bar Grafik LCD Ekran

Yüksek çözünürlükteki LCD ekran sayesinde veriler daha kolay okunabilir kılınmıştır.

Otomatik Kapanma

Her hangi bir ölçümleme yapılmazsa 15 dk bekleme süresi aşıldığında otomatik olarak kapanır.

Hız ve Performans

Hızlı ve maksimum performans için son teknoloji kullanılarak tasarlandı.

Aşırı Yük Koruması

Ürün ve çevre güvenliği için aşırı yük koruma sistemi entegre edildi.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler