HoldPeak HP-850E Pensampermetre

Ürün Açıklaması

Y

üksek performansı, rahat kullanımı ile ölçüm işlemlerinizi kolaylaştıran HoldPeak 850E Pensampermetre, aşırı akım koruması ve düşük güç tüketimi özelliklerine sahiptir. Çift ekran teknolojisi’ ile üretilen, 1999 basamaklı özgün tasarımlı, yüksek çözünürlüklü LCD ekran, doğru okuma ve pratik kullanım sağlar. Pens ampermetre True RMS özelliği ile de hatasız, gerçek verilere ulaşmanızı sağlar. Ölçüm cihazı 15 dakika işlem yapılmadığında, otomatik kapanır.

Küçük boyutlu, taşınabilir HP-850E Pensampermetre, ağırlıklı olarak petrol, iletişim, imalat, savunma, elektrik elektronik, kimya sektörlerinde tercih edilir.

Anti-Dropping

Kapasite azalmasını engelleyerek sürekli istikrarlı verilere ulaşmanızı sağlar.

Çift Ekran

En yeni kullanım ergonomisi; çift ekran teknolojisi

LCD Ekran

Yüksek çözünürlükteki LCD ekran sayesinde veriler daha kolay okunabilir kılınmıştır.

Otomatik Kapanma

Her hangi bir ölçümleme yapılmazsa 15 dk bekleme süresi aşıldığında otomatik olarak kapanır.

Performans

Hızlı ve maksimum performans için son teknoloji kullanılarak tasarlandı.

Arka Aydınlatma

Otomatik LCD ekran arka aydınlatma özelliğine sahiptir.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler