HoldPeak HP-6206 Pensampermetre

Ürün Açıklaması

A

kım ölçme işlemini rahat yapmanız için geliştirilen HoldPeak 6206 Pensampermetre; Çift İzolasyon Standardı IEC1010, kirlilik derecesi 2, aşırı voltaj kategori Ⅲ. standartlarına göre tasarlanıp, üretilmiştir. Veri tutma özelliğine sahiptir. Kelepçe açılış boyutu ise 34 mm’dir. Kapasite azalmasını engelleyen yapısıyla istikrarlı bir performans sağlayan HoldPeak pensampermetre, maksimum 3 ½ inç dijital 1999 basamak okuma sağlayan yüksek çözünürlükte LCD ekrana sahiptir. Otomatik arka ekran aydınlatma ve otomatik kapanma özellikleri de güvenli kullanım sağlar.

HP 6206 Zarif bir yapıda tasarlanan portatif ölçüm aleti ile istenen yerde çalışılabilir. Ev, okul, petrol rafinerisi, ulusal savunma, elektrik ve kimya gibi çok geniş kullanım alanına sahiptir.

Anti-Dropping

Kapasite azalmasını engelleyerek sürekli istikrarlı verilere ulaşmanızı sağlar.

Portatif ve Taşınabilir

Boyutları rahat taşınabilmesi için İnce ve zarif tasarlandı.

LCD Ekran

Yüksek çözünürlükteki LCD ekran sayesinde veriler daha kolay okunabilir kılınmıştır.

Otomatik Kapanma

Her hangi bir ölçümleme yapılmaz 15 dk bekleme süresi aşıldığında otomatik olarak kapanır.

Performans

Hızlı ve maksimum performans için son teknoloji kullanılarak tasarlandı.

Arka Aydınlatma

Otomatik LCD ekran arka aydınlatma özelliğine sahiptir.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler