HoldPeak HP-570C Pensampermetre

Ürün Açıklaması

5

70 Serisi Pensampermetre; ölçüm işlemlerini rahat yapma imkanı veren özelliklerle donatılmıştır. Holdpeak 570C Pensampermetre aşırı akım koruması, düşük güç tüketimi, otomatik kapanma ile güvenlik sağlar. Yüksek çözünürlüğe sahip, arka ekran aydınlatmalı, 3 3/4 basmaklı LCD çift ekranı sayesinde değerleri kolay okuyabilirsiniz.

Pratik ve ergonomik kullanımlı dijital ölçü aleti, hafif ve küçük boyutuyla her yere götürülebilir. HoldPeak Pens Ampermetre sergilediği performans ile evden okula, kimyadan elektroniğe kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Portatif Taşınabilir

İnce ve zarif tasarlandı boyutları rahat taşınabilmesi için ölçeklendirildi.

Otomatik Kapanma

Her hangi bir ölçümleme yapılmazsa 15 dk bekleme süresi aşıldığında otomatik olarak kapanır.

El Feneri

Alt bölümdeki fener sayesinde aydınlatmanın yetersiz olduğu mekanlarda bile sorunsuz çalışmanıza olanak tanır.

Anti-Dropping

Kapasite azalmasını engelleyerek sürekli istikrarlı verilere ulaşmanızı sağlar.

LCD Ekran

3 3/4 basmaklı LCD sayesinde veriler daha kolay okunabilir kılınmıştır.

Hız ve Performans

Çalışma verimliliği için hızlı ve maksimum performans ile son teknoloji kullanılarak tasarlandı.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler