HoldPeak HP-990C SMD Tester

Ürün Açıklaması

C

ok kullanışlı ve küçük cihazlar olan SMD Tester, ergonomik yapısıyla pratik bir kullanım imkanı sağlar. SMD (yüzey montaj elemanları) ölçümü için kullanılan HP-990C SMD Test Cihazı; arızalı bölüm ya da parçaları hızlı bir şekil de tespit etmek için eşsiz bir çözümdür.

Direnç, kondansatör, diyot, zener, sürekliliği kontrol fonksiyonu ve pil güç ölçüm özelliğine sahiptir. Hızlı ve maksimum performans için son teknoloji kullanılarak tasarlanan dijital test cihazında; karakter yüksekliği 3½ inç dijital 6000 basamaklı LCD ekranda veriler daha kolay okunabilir.

HoldPeak 990C SMD Tester IEC1010-1, kirlilik 2 standartları ve Avrupa Birliği’nin CE düzenlemesindeki 89/336 (EMC Elektromanyetik Uyumluluk) standartlarına uygundur. Dış kasa tüm dış yüzeyi termoplastik elastomer ile imal edilmiş ve ölçüm bacakları temas direncini azaltmak ve paslanmasını engellemek için her iki bacak da altın kaplama olarak üretilmiştir.

Termoplastik Elastomer

Dış kasa tasarımında tüm dış yüzeyde termoplastik elastomer kullanıldı.

Ergonomi

İnce boyutlu taşınabilir ve kullanımı kolay bir cihazdır.

LCD Ekran

Karakter yüksekliği 3 1/2 dijit 6000’e kadar basamağı LCD ekran sayesinde veriler daha kolay okunabilir kılınmıştır.

SMD Test

Arızalı bölüm yada parçaları hızlı bir şekil de tespit etmek için eşsiz bir çözümdür.

Hız ve Performans

Hızlı ve maksimum performans için son teknoloji kullanılarak tasarlandı.

Altın Kaplama

Ölçüm bacakları temas direncini azaltmak ve paslanmasını engellemek için her iki bacakta altın kaplama kullanıldı.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler