HoldPeak HP-90EPD Dijital Multimetre

Ürün Açıklaması

H

P-90 EPD Dijital Ölçü Aleti, IPhone ,İpad, ipod ( iOS 7.0 veya üst sürüm) veya Android (4.0 sürüm) uyumlu tüm cep telefonlarına Bluetooth ile bağlanabilir. Uygulama (Application) sayesinde analiz yapabilmeniz için tüm verileri kaydedebilirsiniz. HoldPeak HP-90EPD Dijital Multimetre, ile eş zamanlı veri veya grafik görüntüleyebilirsiniz.

Dijital Multimetre 22 mm karakter yüksekliğine 4000 basamaklı LCD ekran da net bir okuma sağlar. Ölçüm cihazı, kapasite azalmasını engelleyen antidropping yapısıyla sürekli istikrarlı veriler sağlar. Bütünleşik olarak A/D çevirici ile geniş ölçekli bir ölçme imkanı sunar. Elektronik tasarım, üretim, onarım ve test evrelerinde kullanıma elverişli multimetre ile; DC / AC voltaj, DC / AC akım, direnç, kapasitans, frekans, duty cycle, sıcaklık, pil test, pozitif diyot voltajı ve sesli süreklilik testlerini de yapabilirsiniz.

Otomatik LCD ekran arka aydınlatma, otomatik kapanma, zayıf pil uyarısının yanı sıra; CDS sensör sayesinde ışık algılaması yaparak ekran aydınlatmasını otomatik olarak düzenleme, test ve ölçüm aletini emsalsiz kılan özelliklerdir. Tasarımındaki elastiki malzeme de kolay tutma ve darbeye karşı dayanıklılık sağlar. Güvenilir ve kullanıcı dostu HoldPeak Multimetre, ince tasarımı, taşınabilir boyutu ve yüksek performansı ile yaygın bir kullanım alanına sahiptir.

LCD Ekran

Karakter yüksekliği 22mm 4000’e kadar basamağı LCD ile kolay ve net okuma sağlanmıştır.

Dayanıklılık

Tasarımındaki elastik malzeme sayesinde kolay tutma ve düşmelerde darbeyi emme özelliğine sahiptir.

CDS

Ekran aydınlatmasını otomatik olarak düzenleyen CDS sensörüne sahiptir.

Anti-Dropping

Kapasite azalmasını engelleyerek sürekli istikrarlı verilere ulaşmanızı sağlar.

Aplikasyon

IPhone ,İpad, ipod ( iOS 7.0 veya üst sürüm) veya Android (4.0 sürüm) uyumlu tüm cep telefonları için aplikasyon kullanımı vardır.

Otomatik Kapanma

Her hangi bir ölçümleme yapılmadan 15 dk bekleme süresi aşıldığında otomatik olarak kapanır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler