HoldPeak HP-90D Dijital Multimetre

Ürün Açıklaması

H

oldPeak 90D Dijital Multimetre; kapasite azalmasını engelleyen anti-dropping özelliğiyle istikrarlı verilere ulaşmanızı sağlar. 90D; yüksek performansla çalışır. 22mm boyutlarında karakter gösterim özelliğindeki 3½ inç göstergeli 1999 basamağa kadar olan veriyi LCD ekran mükemmel okur.

Dijital ölçü aleti, genel devre tasarımındaki, aşırı yük koruma devresi ve büyük ölçekli IC A/D güç kaynakları üzerindeki aşırı yük merkezleme özelliği sayesinde güvenli bir kullanım sunar. Güç kaynağındaki akım 0 olduğunda HoldPeak HP-90D Dijital Multimetre otomatik olarak kapanır. DC ve AC gerilim, DC ve AC akım, direnç, kondansatör, frekans, pozitif diyot akım azalması, transistor, direnç kondansatör, hFE parametre ölçümlerinde kullanılır.

Darbelerle oluşabilecek zarara karşı malzeme ile üretilen multimetre uzun süre kullanılabilir. Güvenilir, kullanıcı dostu, ince boyutu ile taşınabilir özelliklere sahip HoldPeak Multimetre istikrarlı, yüksek performansı ile ölçümleri kolay yapmanızı sağlar.

LCD Ekran

22 mm karakter yüksekliği ve 3½ basamaklı, 1999’a kadar olan verilerin LCD ile kolay ve net okuma sağlanmıştır.

Güvenlik

Ürün ve çevre güvenliği için Aşırı Yük Koruma sistemi entegre edildi.

Portatif

İnce ve zarif tasarlanan boyutları rahat taşınabilmesi için ölçeklendirildi.

Darbe Dayanıklılığı

Tasarımındaki elastik malzeme ile kolay kavrama ve düşmelere karşı darbeyi emme özelliğine sahiptir.

Arka Aydınlatma

Otomatik LCD Ekran Arka Aydınlatma sistemine sahiptir.

Otomatik Kapanma

Herhangi bir ölçümleme yapılmazsa 15 dakika bekleme süresi aşıldığında otomatik olarak kapanır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Süresi ve Şartları Nelerdir?

Bir Dk Elektronik markası olan Sunline ve Distrübütörü olduğumuz Jakemy El Aletleri ile HoldPeak cihazlarının tamamı DK Elektronik garantisi kapsamındadır.

– Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır.
– Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) firmamızın garanti kapsamı içindedir.
– Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre ürününüzün Merkez teknik servisimize ulaşması ile başlar.
– Çok seyrek yaşanan bir durum olmasına rağmen arızalanan ürünleriniz için, web sitemiz üzerinden teknik servis formunu doldurabilir ya da 0850 433 04 04 no’lu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Teknik Servis

7/24 DESTEK I 0850 433 04 04
Ürünlerimiz ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi edinebilir , Türkiye’nin her yerinden arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü ulaşım maliyeti olmadan Teknik servis merkezimize göndererek hızlı onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünün Yedek Parçası Var mı?

DK Elektronik üretimini ve distrübütörlüğünü yaptığı tüm ürünler için, ürünün piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren 10 yıl süreyle , ürün ile ilgili tüm yedek parçaları, yazılımları ve diğer yardımcı elemanları stoklarında tutmaktadır.

Onlar Bizi Tercih Ettiler